Винайдено абсолютно нове пальне для автомобілів

Ізраїльсько-австралійська компанія Electriq Global запропонувала нову технологію, що поєднує переваги електрокарів, бензинових авто та машин на водневих паливних елементах.

Про це повідомляє Авто 24.

Батареї сучасних електромобілів усе ще досить довго заряджаються, а їхня заміна – страшенно дорога. З іншого боку водневі елементи живлення, хоч і є гарною альтернативою батареям, надзвичайно вибухонебезпечні! Ну а єдиною перевагою автомобілів з традиційними ДВЗ на сьогодні залишається лиш запас ходу на одному баку та наявна мережа заправних станцій.

Electriq Global створила нове паливо, що сполучає в собі переваги бензину, водню і електричних батарей: воно дешеве, екологічно чисте і придатне для переробки та повторного використання. В інноваційному продукті водень стабілізовано в рідину, 60% якої становить вода.

Повністю підготовлене до застосування паливо містить близько трьох відсотків водню і 97 відсотків допоміжної суміші. Воно може просто і безпечно транспортуватися в цистернах, які зазвичай використовують для нафтопродуктів. Заправлятись ним також можна на звичайних заправках, однак в окремий бак, що являє собою спеціальний модуль з каталізатором для вивільнення водню з заправної суміші. Газ буде надходити в паливні елементи і конвертуватися в електричну енергію, яка і буде приводити в рух електромобілі.

Винахідники відзначають, що заправка стандартного бака автомобіля коштуватиме менше 50% менше ніж аналогічний об’єм бензину, а пробіг збільшиться вдвічі.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти