Українців каратимуть за скручування спідометрів

В МВС ініціюють покарання за скручування пробігу авто. Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Автовод.

Керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій розповів про амбітні плани та нововведення у послугах сервіцентрів.

«Дуже амбітні плани. Скажу чесно, що коли готували, то сказали, що не можна розповідати про це все, тому що ми все це тримаємо в секреті. Єдине що скажу, так завуальовано повторюсь, що всі базові послуги, а це реєстрація і водійські посвідчення, я хочу щоб максимально допустимо, максимально адекватно могли переводити теж в онлайн», — зазначив Владислав Криклій та додав він виступив із пропозицією до групи депутатів стосовно розгляду введення адміністративної відповідальності за «скрутку» пробігу авто.

«Історія автомобіля – це послуга, до якої ми теж готувалися, технологічно вона у нас вже на фінальному етапі, допрацьовуємо певні інтерфейси, знову ж таки це зручний інструмент, задля того, коли ти хочеш придбати авто, тобі немає потреби витрачати час та їхати на станцію діагностики, або фізично приїжджати до центру, можна отримати первинну інформацію, зрозуміти, що, наприклад, продавець тебе обманює, сказав, що він єдиний власник був, а це вже 5 разів перепродавалося. Більше того, ми зараз почали збирати обов’язкову інформацію стосовно пробігу авто. Я також виступив із пропозицією до групи депутатів стосовно того, щоб вони розглянули можливість у кодексі про адміністративні правопорушення і теж додали норму щодо відповідальності, адміністративної принаймні, за «скрутку» пробігу. Тому що фактично це маніпуляції з авто, які шкодять покупцеві. Тому що ми чудово розуміємо, що найдешевше або доступне авто економ-класу і коли в нього пробіг 100 тисяч або 300 тисяч, це фактично може бути дві різні ціни. І це просто аферизм, який може дати збитку кілька тисяч доларів», — додав Владислав Криклій.

 

 

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти