Українці активно беруть напрокат автомобілі

На кінець третього кварталу поточного року в Україні є напрокат 1099 автомобілів. Це на 3% або на 36 авто більше ніж на аналогічний період минулого року.

Про це повідомляють в «Українському об’єднанні лізингодавців».

До лав Асоціації входять шість автопрокатних компаній: лідери світового ринку: Avis/Payless*, Sixt, Europcar, Hertz, Budget та найбільший з локальних гравців – компанія BLS. Наразі ці шість компаній репрезентують домінуючу частку організованого ринку автопрокату.

Враховуючи статистику прокату авто можна стверджувати, що зараз в Україні спостерігається повільне відновлення парку авто і всього прокатного ринку. Очікується що тенденція отримає продовження у 2019 році.

Кількість прокатних станцій за рік змінилась на 1% (1 станція) і складає 78 станцій.

Середня завантаженість автопарку у 3-у кварталі 2018 року склала 75%, що на 5% вище, ніж за відповідний період минулого року. Показник завантаженості автопарку по компаніям знаходиться в діапазоні від 70% (Avis) до 77-78% (Budget, BLS, Sixt). Переважна більшість компаній-учасників Асоціації у звітному періоді підвищили показник завантаженості.

Загалом, за 9 місяців поточного року кількість прокатних днів загалом по учасникам Асоціації незначно збільшилась і становить 180 тис. 829 днів.

Середня тривалість прокату компаній-учасників Асоціації у 3-у кварталі 2018 року зменшилась порівняно з аналогічним періодом минулого року на один день і становила в середньому 9 днів. Разом з тим, компанії-учасники Асоціації продемонстрували різну середню тривалість прокату яка знаходиться в діапазоні від 6 до 13 днів.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти