Євробляхарі придумали нову схему, як не розмитнювати свої авто

Власники автомобiлiв з iноземною реєстрацiєю масово уникають необхiдностi розмитнення своїх транспортних засобiв за допомогою отримання тимчасової реєстрацiї за кордоном.

Про це повiдомила керiвника консульського вiддiлу посольства України у Варшавi Свiтлана Криса, передає “Укрiнформ”.

Зокрема, водiї “євроблях” масово стають на тимчасовий консульський облiк при Генконсульствi України за кордоном, що дає право на багаторазовий перетин кордону без розмитнення автомобiлiв.

Постановка на тимчасовий консульський облiк при Генконсульствi України за кордоном дозволяє українцям здiйснювати багаторазовий (кожнi п’ять днiв), а також транзитний (до 10 днiв) перетин кордону, а також право на перебування такого автомобiля в Українi без виїзду за кордон до 60 днiв.

Стати на тимчасовий консульський облiк за кордоном можуть власники рiчних вiз, а також тi, хто має дозвiл на тимчасове та постiйне проживання в Польщi.

За словами дипломата, масовий наплив “євробляхерiв” в останнi днi дуже ускладнює роботу генконсульств, вiдволiкаючи їх вiд бiльш важливих консульських дiй.

“В останнi днi в консульських пiдроздiлах дипломатичних установ України в країнах Європи рiзко збiльшилася кiлькiсть випадкiв постановки на тимчасовий консульський облiк, який займає 90% загальної кiлькостi всiх здiйснюваних консульських дiй”, – повiдомила консул.

За її словами, це результат введення в дiю з 25 листопада законiв, якими змiненi правила оподаткування та ввезення на територiю України транспортних засобiв.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти