В Укравтодорі розповіли про ситуацію на дорогах

Станом на 06-00 год. 20.12.2018р. без опадів, лише  місцями мряка  у Київській, Сумській,  Полтавській  та Харківській областях.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Середня нічна температура повітря на більшій території країни коливається від -4 до -9°С  в горах до -16°С .

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

В нічний час доби ускладнились погодні умови в  Миколаївській, Запорізькій, Дніпропетровській та Херсонській областях при мінусовій температурі  повітря була мряка та невеликий  дощ в наслідок чого  виникла ожеледиця. Виникали ускладнення в русі великовагового транспорту та скупчення великовагових автомобілів  на небезпечних ділянках доріг (спуски, підйоми), які усувались спільними діями дорожніх організацій, Національної поліції та територіальних управлінь ДСНС.

Стан покриття на а/д державного значення в  Сумській, Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській та Херсонській областях місцями ожеледиця,  більшості західних областей місцями засніжене  в решті областей переважно сухе.

Виконуються роботи з розчистки доріг від снігу, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами.

На перевальних ділянках  без опадів .  Температура  повітря -8 -16°С. Стан покриття на Вишківському засніжений.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 371 одиниця техніки та 555 робітники, в черговому режимі – 1117 одиниць техніки та 1485 робітників.

За прогнозом УкрГМЦ  20 грудня  хмарно,  без опадів,  на дорогах крім  півдня, ожеледиця.

Температура повітря вночі  -6-11°С, вдень -1-6°С морозу,  у південних та східних областях  вночі -2-7°С  та вдень  -3+2°С.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти