В Укравтодорі повідомили водіїв про погодні умови та ситуацію на дорогах

Станом на 06-00 год. 21.12.2018р. у більшості областей без опадів, невеликий сніг спостерігається у Черкаській, Волинській Закарпатській, Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях. Місцями мряка  у Київській області, туман у Миколаївській області.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Середня нічна температура повітря на більшій території країни коливається від -2 до -5°С, в південних областях від -2 до +2°С .

Проїзд на дорогах державного значення забезпечено.

Стан покриття на а/д державного значення в  Кіровоградській та Одеській областях місцями ожеледиця,  більшості західних та східних областей місцями засніжене  в решті областей переважно сухе.

Виконуються роботи з розчистки доріг від снігу в областях де йде сніг, здійснюється обробка доріг протиожеледними матеріалами.

На перевальних ділянках в Івано-Франківські та Львівській областях без опадів, на Закарпатті невеликий сніг.  Температура  повітря -5 -1°С. Стан покриття на Вишківському засніжений, на решті перевалах переважно сухе.

Для оперативного забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяні в роботі 318 одиниця техніки та 641 робітники, в черговому режимі – 1190 одиниць техніки та 1495 робітників.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти