Кордон скували передсвяткові затори

На кордоні з Польщею при в’їзді в Україну на пунктах пропуску “Краковець-Корчова”, “Шегині-Медика” та “Грушів-Будомєж” спостерігається скупчення транспорту. Про це повідомила прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон на сторінці у Facebook, передає УНН.

“До уваги подорожніх! Попереджаємо про значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну. Найбільше автомобілів та автобусів очікує на оформлення перед пунктами пропуску „Краковець-Корчова“, „Шегині-Медика“ та „Грушів-Будомєж“”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у переважній більшості автомобілів до України повертаються додому на період зимового вікенду громадяни, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали перед святами з приватною метою.

Усі пункти пропуску з української сторони працюють у штатному режимі, виставлена необхідна кількість прикордонних нарядів та сплановані додаткові резерви. За необхідності можлива організація пропуску по додатковим смугам руху. Також налагоджена взаємодія зі всіма контрольними службами в пунктах пропуску, постійно проводяться робочі зустрічі з польськими колегами щодо пришвидшення контрольних операцій.

Раніше прес-служба ДПСУ Західного кордону повідомляла про можливе збільшення транспортного потоку через пункти пропуску на кордоні, зокрема у переддень зимових свят та прогнозоване ускладнення руху на українсько-польській ділянці.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти