Деяким учасникам дорожнього руху підготували сюрприз

Перші в історії державні стандарти України з велоінфраструктури розробив Державний дорожній науково-дослідний інститут на замовлення громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва». Про це повідомляє УНІАН.

Зазначається, що ДСТУ «Планування та проектування велосипедної інфраструктури» містять загальні положення про планування велосипедної інфраструктури і розділи про проектування велоінфраструктури на вулицях, дорогах і перехрестях населених пунктів, а також поза населеними пунктами і велодоріжок. Також у велосипедних держстандартах є вимоги до конструкції та експлуатації велосипедної інфраструктури і велосипедних парковок.

«ДСТУ закладають єдину методологічну основу для планування і проектування велосипедної інфраструктури. Це дасть змогу поліпшити безпеку велосипедистів в Україні завдяки проектуванню та будівництву уніфікованої велоінфраструктури», – йдеться у повідомленні.

Як наголошують в асоціації, ДСТУ також сприятимуть розвантаженню доріг та вулиць, підвищенню безпеки дорожнього руху та зниженню негативного впливу автомобільного транспорту на довкілля, особливо у міських умовах.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти