«Богдан» випустив партію нових тролейбусів

ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «АК «Богдан Моторс» відвантажило місту Кременчук останні три нові гранатові тролейбуси «Богдан» з замовленої партії 40 одиниць.

«Автоскладальний завод №1» у повному обсязі виконав умови і забезпечив відвантаження тролейбусів у зазначені договорами терміни. Ці тролейбуси стали справжнім подарунком від заводу жителям Кременчука до Нового року та Різдва. Загалом, відповідно до підписаного договору між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та тендерної документації, місто Кременчук отримало 35 тролейбусів «Богдан Т70117» та 5 «Богдан Т90117».

Про це інформує офіційний сайт корпорації.

Тролейбуси виробництва компанії «Богдан-моторс» для Кременчука придбані в рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», що фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Варто зазначити, що кожен тролейбус, у порівнянні з тими транспортними засобами, що вже працюють на тролейбусних лініях міста Кременчук, є набагато енергоефективнішим, забезпечений сучасними засобами комунікацій – Wi-Fi-зв’язком та GPS-навігаторами, укомплектований зручними відкидними сидіннями, розрахований для перевезення людей із обмеженими фізичними можливостями та з вадами зору, має майданчики для перевезення дитячих візків та облаштований відеокамерами та відеореєстраторами. Згідно умов договору, всі тролейбуси були поставлені «Богдан Моторс» з додатковим устаткуванням та документацією, а для персоналу комунального підприємства було проведено навчання на тему обслуговування та ремонту тролейбусів.

Важливо знати, що нові тролейбуси не лише споживають на 40% менше електроенергії, а й мають до 1 км запасу автономного ходу, що з’єднати ділянки дороги, на яких відсутня контактна мережа.

У наступному році «Кременчуцьке тролейбусне управління» має намір замовити ще 10 нових тролейбусів і сподіваємось, що це теж будуть «Богдани».

Корпорація «Богдан» активно підтримує ініціативу міських рад у їхньому прагненні забезпечити мешканців новими тролейбусами та електробусами, які відповідають європейським стандартам безпеки та екологічності.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти