Хто з кандидатів у президенти їздить на електрокарі

У 2018 році в Україні, завдяки скасуванню мита, помітно збільшилися продажі електромобілів. Електрокари зараз можна знайти в гаражах багатьох політиків. Але якщо подивитися на автопарк кандидатів в президенти України, то електромобіль є лише у одного з них, повідомляє Аutonews.ua.

Виявляється, на електромобілі їздить Руслан Кошулинський, заступник голови ВО “Свободи”, який балотується на пост президента України. Правда, у нього не люксовий електромобіль, на зразок Tesla, а японський Nissan Leaf. Причому не новий, а 2013 року випуску.

Також наголошується, що електрокар Nissan Leaf зареєстрований не на самого Руслана Кошулинського, а на його дружину. Електромобіль Nissan Leaf обійшовся кандидату в президенти Кошулинському в 135 тисяч 600 гривень. Інших автомобілів в родині заступника голови ВО “Свободи” немає.

Нагадаємо, Nissan Leaf вже багато років поспіль є найбільш продаваним електромобілем не тільки в Україні, а й в усьому світі. Останнім часом до нього з продажу наблизилася Tesla, але до першого місця американцям ще дуже далеко.

У березні автолюбителів чекає видатне в автомобільному світі подія – відкриття автосалону в Женеві. На ньому буде багато цікавих нових моделей. Однією з найбільш очікуваних прем’єр весняного автосалону в Женеві має стати друге покоління субкомпактного кросовера Nissan Juke.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти