Названо вживані автомобілі до 15 000 доларів, які краще не купувати (Фото)

За 15 000 доларів можна купити хороший старий автомобіль. Вибір в цьому ціновому сегменті на вторинному автомобільному ринку дуже великий. Журналісти назвали три б/в автомобілі, які точно не потрібно купувати, якщо у вашому розпорядженні є сума в розмірі до 15 000 доларів – повідомляє autonews.ua.

Audi Q7

Audi Q7 2006-7 року випуску з пробігом близько 300 000 км можна купити за ціною до 15 000 доларів. Звичайно, автомобілі Audi дуже хороші, люксові, надійні. Однак, згадайте, що на експлуатацію такого великого кросовера потрібні значні кошти. Та й вартість ремонту в разі чого буде пристойна. Ваш сімейний бюджет сяде «на мілину».

Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg перших років випуску коштує не дуже дорого. Чому? Тому, що у нього дорогий ремонт двигуна, пневматичної підвіски і трансмісії. При 300 000 км пробігу автомобіль потребує не ремонту, а серйозного відновлення. А це коштує дуже дорого.

BMW X5

BMW X5 з’явився двадцять років тому. Зараз ще можна зустріти екземпляри перших років випуску в хорошому стані, але їх не так вже й багато. Буває, що власники старих X5 замінюють оригінальні деталі китайськими аналогами, які коштують значно дешевше (при відповідній якості). BMW X5 першого покоління якщо і купувати, то в хорошому стані.


Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти