Volkswagen створює сервіс обміну електромобілями Volkswagen WeShare

Volkswagen представив новий сервіс обміну автомобілями через додаток, який буде використовувати виключно парк електромобілів. WeShare поки почав працювати тільки в Берліні, де вже є 1 500 електрокарів e-Golf, які можна орендувати щохвилини за допомогою смартфона. Автопарк розшириться на 500 одиниць автомобілі на початку наступного року, а вже до 2020 року можна буде орендувати новий ID 3, йдеться на сайті Volkswagen Group, пише ельАВТО.

Запуск об’єднує аналогічні сервіси інших виробників, включаючи BMW і Daimler, які орієнтовані на тенденцію міської мобільності. Клієнти будуть завантажити додаток і використовувати свій смартфон для розблокування і запуску автомобіля WeShare, при цьому платежі будуть здійснюватися в цифровому форматі. Користувачі повинні мати німецьку адресу, бути старше 21 року і мати водійські права не менше року. Вартість оренди в 19 центів за хвилину буде діяти до вересня, коли ставки оренди збільшаться приблизно до 29 центів за хвилину. Служба не використовуватиме фіксовані станції прокату, натомість покладаючись на існуючу електричну інфраструктуру Берліна.

В даний час в місті налічується понад 800 пунктів зарядки, що працюють на поновлюваних джерелах. Volkswagen також співпрацює з німецькими мережами супермаркетів Kaufland і Lidl, де планується встановити 140 пунктів швидкої зарядки в 70 магазинах по всьому Берліну з ексклюзивними правами зарядки для автомобілів WeShare протягом ночі, поки магазини закриті.

«Супермаркети – це заправні станції майбутнього. Зарядка в магазині – ідеальне рішення як для приватних осіб, так і для нас », зазначив Крістіан Сенгер, глава VW Digital Cars & Services. Спочатку Volkswagen буде використовувати сервісну команду для забезпечення зарядки автомобілів. Пізніше користувачів будуть стимулювати самих заряджати автомобілі. Volkswagen планує в наступному році розширити сервіс на інші європейські міста, включаючи Прагу, у співпраці зі Skoda і Гамбургом. Крім того, керівництво марки розглядає можливість додавання в автопарк електричних скутерів, але остаточне рішення поки не прийнято. Очікується, що до 2023 року Volkswagen інвестує 9 мільярдів євро в технології електрокарів і має намір продавати 1 мільйон електромобілів на рік до 2025 року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти