Підпис або водійське посвідчення: як поліцейські шантажують водіїв

Співробітники поліції часто зловживають службовим становищем і «розводять» водіїв на штрафи.

Про це повідомляє Дорожній адвокат у соціальній мережі Facebook.

Нещодавно відбувся резонансний епізод: поліцейський оштрафував водія за порушення Правил дорожнього руху та запропонував проставити підпис у постанові.

Водій , який начебто порушив ПДР, відмовлявся підписувати документ. У свою чергу представник правоохоронних органів повідомив, що у разі відмови від процедури, він не поверне водію документи на право керування транспортним засобом. Як результат, водій все таки підписав постанову і сплатив штраф, але вирішив оскаржити постанову суду.

Печерський суд Києва та Київський апеляційний адміністративний суд відмовили водію в задоволенні позову, тоді чоловік звернувся за захистом до Верховного суду.

«Рішенням від 22.07.2019 Верховний визнав зазначені висновки судів помилковими та скасував рішення цих судів. При цьому Верховний суд наголосив, що підпис на постанові поліції та сплата штрафу не свідчать про згоду водія з тим, що він вчинив правопорушення. За наслідками розгляду справи Верховний суд скасував постанову про накладення штрафу», – йдеться у повідомленні.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти