Автофіксацію порушень на дорогах можуть запустити найближчим часом

В Україні активно готуються до запуску системи автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Незважаючи на те, що правки в законодавство внесли ще в минулому році, порушників досі штрафують «по-старому».

Про це повідомляє Твоя МАШИНА за посиланням на ubr.

Днями на платформі Prozorro Державне агентство інфраструктурних проектів оголосило великий тендер на покупку комп’ютерного обладнання, яке повинно стати серцем української системи автофіксації – збирати дані з камер, аналізувати їх і виявляти порушення.

Вартість техніки, за оцінками Держагентства, становить 205 млн грн. Переможець аукціону, який відбудеться 15 жовтня, повинен буде встановити перші пристрої до 10 грудня 2019 року.

Відзначимо, що почерпнути з тендерної документації хоч якісь деталі щодо алгоритмів роботи майбутньої системи неможливо. Вона містить лише вичерпний перелік технічних характеристик до обладнання, але не описує жодних характеристик програмного забезпечення.

Разом з тим, ініціатори закупівлі пояснюють, що проводиться вона на виконання державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року, яка затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року. Гроші на закупівлю обладнання виділять із держбюджету.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти