Експерт розповів, від яких авто краще утриматися

Глава організації ВААІД Олег Назаренко розповів про список організацій, які торгують авто офіційно.

Як повідомляє глава ВААІД Олег Назаренко, до них регулярно надходять скарги від громадян, які стали жертвами аферистів. Компанії беруть з них авансові платежі за автомобілі, але машину люди так і не отримують. Свого часу однією з таких компаній був сумнозвісний «Автоплан».

Найчастіше громадяни вносили авансові платежі за обіцяне їм авто : а) до організацій, назва яких є спорідненою з автобізнесом ( в назві слова : мото, авто, транс, і т.д.). Такі компанії взагалі ніколи не мали навіть дозволу на право торгівлі авто та не були зареєстровані в ГСЦ МВС ; б) до організацій, які незаконно зробили фальшиві печатки з назвами відомих імпортерів та дилерів і засвідчували цими фальшивими печатками угоди і квитанції про отримання авансу за авто.

Він зазначив, що в Україні є список легальних компаній, які отримали право на продаж автомобілів. І список цих організацій є в Сервісних центрах МВС. Організація ВААІД звернулась з офіційною пропозицією до ДСЦ МВС провести звірку офіційних торговельних організацій і оприлюднити на сайті інформацію про підприємства, які мають право на торгівлю автомобілями.

У зв’язку з цим, ВААІД звернулася до МВС і ДСЦ МВС з пропозицією провести звірку офіційних торговельних організацій і після цього офіційно оприлюднити на сайті МВС (ДСЦ МВС) інформацію про підприємства, які взагалі мають дозвіл на торгівлю авто для того, щоб люди, які вірять обіцянкам аферистів про «дешеві авто», могли б просто перевірити наявність фірми в списку фірм, які мають від МВС дозвіл на торгівлю авто (реєстрацію) і реальне місце розташування офісів фірм (салонів) для відсіювання «клонів».

Сподіваюся, що такі заходи допоможуть громадянам не потрапити на гачок аферистів в гонитві за «халявними» авто!», – повідомив Назаренко.


Джерело ЛІГА.Закон
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти