В Україні можуть змінити правила перетину кордону

В Україні проходження прикордонних і митних пунктів контролю займає багато часу. Пов’язано це з низкою бюрократичних зволікань, які часто розпалюють ситуацію між самими автомобілістами і викликають конфлікти, пише Автотема.

Митні пункти пропуску на кордоні з Польщею досить затребувані і на них завжди збираються величезні черги з автомобілістів. З метою зниження ймовірності конфліктів між водіями, які очікують свою чергу, голова Львівської області Маркіян Мальський запропонував змінити процедуру.

«Протягом кількох тижнів планую реалізувати зміни в перетині кордону на автотранспорті. Громадяни зможуть залишатися в транспортному засобі, а паспорта у них будуть отримувати працівники пунктів перетину кордонів, підходячи до відповідних автомобілів», – написав глава області.

Також Маркіян Мальський попросив передплатників поділитися своїми ідеями, щодо модернізації роботи прикордонних пунктів.

Користувачі соцмережі активно взялися коментувати роботу пропускних пунктів і давати поради чиновнику. Однак найчастіше просили скасувати талончики, які видають при в’їзді на КПП і забирають при виїзді. Також автомобілісти скаржилися на повільність і нерозторопність польської сторони, з вини яких і створюються черги.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти