«Ви п’яні»: як поліція розводить водіїв на дорозі (відео)

Будьте обережні, щоб не опинитись на місці цього водія.

Поліцейський пред’явив водієві тест з Драгера, який показав, ніби водій п’яний – 0,3 проміле. Надалі під відеозапис водій вимагав повторно пройти тест, оскільки взагалі не вживав алкоголю. Повторний тест під відеозапис показав нульовий рівень алкоголю, передає Дорожній адвокат.

Ймовірно, в автомобілі поліції сиділа підставна людина, яка на першому тесті «дихала» в драгер. І цей тест з 0,3 проміле алкоголю пред’являли водієві, якого зупинили, нібито це був його результат.

ТИПОВИЙ» ОГЛЯД ВОДІЯ НА СТАН АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ЩОБ НЕ ОПИНИТИСЬ НА МІСЦІ ЦЬОГО ВОДІЯ!

ТИПОВИЙ "РОЗВОД" ВОДІЯ НА СТАН АЛКОГОЛЬНОГО СП’ЯНІННЯ!БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ЩОБ НЕ ОПИНИТИСЬ НА МІСЦІ ЦЬОГО ВОДІЯ!Поліцейський пред’явив водієві тест з Драгера, який показав, ніби водій п’яний – 0,3 проміле. Надалі під відеозапис водій вимагав повторно пройти тест, оскільки взагалі не вживав алкоголю. Повторний тест під відеозапис показав нульовий рівень алкоголю!Ймовірно, в автомобілі поліції сиділа підставна людина, яка на першому тесті «дихала» в драгер. І цей тест з 0,3 проміле алкоголю пред’являли водієві, якого зупинили, нібито це був його результат.Юридична компанія «Дорожній Адвокат» – 050-758-11-74 (viber), 067-171-16-11. Підписуйтесь на сторінку: https://www.facebook.com/doradvpozov/ Якщо відео було цікавим – проставте «+» у коментарях та поширте його серед друзів!

Publiée par Дорожній Адвокат sur Dimanche 8 septembre 2019Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти