AUTO.RIA безкоштовно перевіряє автомобілі за VIN-кодом

За кілька хвилин продавці можуть продемонструвати, що авто не має темного минулого, й продати його вдвічі швидше.

AUTO.RIA запустив безкоштовну перевірку VIN-коду автомобіля за реєстрами МВС. Завдяки цьому покупці дізнаються, чи не приховує продавець важливої інформації. А продавець гарантує, що з авто все гаразд, і його новий власник може бути впевненим у своєму виборі.

За кілька тижнів послуга змінила авторинок — вже зараз кожне десяте авто виставляється на продаж з перевіреним VIN-кодом, а продається удвічі швидше, ніж раніше.

Дані перевірки підтверджують, що авто не перебуває у розшуку МВС, а інформація з техпаспорту відповідає озвученій продавцем. Щоб перевірити авто, достатньо при продажі просто вказати його VIN-код — AUTO.RIA самостійно перевірить його і виведе результати на сторінку авто. Сам код вказаний у техпаспорті, тож немає жодної потреби лізти під капот чи у важкодоступні місця.

Інформацію про авто можна доповнити даними максимально розширеної перевірки VIN-Max. Вона коштує 250 грн і включає в себе дані про ДТП, угони, кредити та іншу інформацію від Українського бюро кредитних історій, банків, страхових компаній та офіційних дилерів.

Після перевірки авто отримує статус «Перевірений VIN-код», який відображається у пошуку. Таким пропозиціям покупці довіряють значно більше й саме такі авто продаються майже вдвічі швидше — в середньому за 29 днів. Поставивши спеціальну відмітку в пошуку, покупці можуть шукати авто тільки серед перевірених пропозицій, що теж пришвидшує купівлю.

Втім, якщо авто досі не перевірене, замовити розширену перевірку VIN-Max може будь-хто за допомогою кнопки «Перевірити авто» на сторінці пропозиції. Безкоштовна перевірка по реєстрам МВС можлива лише за погодженням із продавцем. Втім, у разі відмови надати VIN-код, рішення про купівлю такого авто стає очевидним.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти