В поліції придумали новий спосіб покарання для водіїв, які перевищують швидкість

В Естонії поліцейські придумали новий спосіб як карати водіїв, що порушують швидкісний режим. Їм пропонують замість оплати штрафу трохи постояти на узбіччі, щоб заспокоїтися. Час паузи буде пропорційно перевищенню швидкості, передає autoconsulting.com.ua.

Радник з питань інновацій Департаменту поліції Еларі Каземетс розповіла виданню Postimees, що поліцейські були стурбовані тим, що порушення швидкісного режиму стало практично нормою для естонських водіїв. Щоб вирішити цю проблему, вони поспілкувалися з різними автомобілістами і виявили одну цікаву особливість.

Виявилося, що більшу частину порушників набагато більше дратує не сама необхідність оплачувати штраф, а сам час, який вони витрачають на оформлення протоколу, оскільки оплату штрафу вони сприймали приблизно так само, як оплату комунального платежу або рахунку за телефон. Крім того, багато зізналися, що не хочуть зустріти в цей час знайомих, тому що їм соромно.

Так і з’явився новий спосіб карати водіїв – тепер поліцейські пропонують їм не оплачувати штраф, а замість цього постояти на узбіччі і «заспокоїтися». За перевищення швидкості до 20 кілометрів на годину відпочивати доведеться 45 хвилин, а за перевищення від 21 до 40 кілометра на годину – 60 хвилин. А ось за більш істотне перевищення все ж доведеться заплатити.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти