Skoda знову випускатиме дешеві машини

Керівництво концерну Volkswagen має намір прибрати конкуренцію серед брендів, що входять до його складу. Зокрема, Skoda хочуть повернути в бюджетний сегмент, а Seat зробити більш преміальним.

Директор з розвитку VW Group Майкл Йост в інтерв’ю з німецькими журналістами зазначив, що в майбутньому концерн розмежує марки по ринкових сегментах, оскільки деякі моделі стали конкурувати один з одним. Більш того, уніфікація платформ і стандартизація виробництва неминуче призводять до одноманітності продукції концерну, в який входять різні марки (Audi, Bentley, Bugatti, Cupra, Jetta, Lamborghini, Porsche, Seat, Skoda, VW).

Сьогодні модельна лінійка «Сеата» фактично дублює модельні ряди Skoda, VW і частково Audi. Майкл Йост впевнений, що бренд цілком міг би стати більш емоційним, як моделі Cupra. При цьому марку хотіли б бачити конкурентом Alfa Romeo і Mazda.

«Шкоду», навпаки, повернуть в нішу недорогих авто для суперництва з Kia, Hyundai, Renault (Dacia). Поки чеські автомобілі програють в доступності альтернативних маркам. Наприклад, Skoda Rapid оцінюється дорожче Kia Rio, Hyundai Solaris/Accent, Renault Logan і родинного Volkswagen Polo. Тому автомобілі Skoda планують зробити технічно простіше, а їх комплектації можуть бути урізані: ніяких дорогих опцій на зразок обробки салону алькантарою і даху зі штучної замші. Простіше кажучи, Skoda стане на рівень Dacia. Журналісти впевнені, що чеська марка зможе скласти пряму конкуренцію румунам і випустити недорогий кросовер – аналог Duster.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти