КрАЗ показав відразу декілька новинок (фото)

Більше 20 автомобілів КрАЗ, серед яких спецтехніка інженерного та військового призначення, пожежні машини, автокрани, екскаватори, викликали непересічний інтерес у численних відвідувачів найбільшої української виставки озброєння — Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та Безпека-2019».

Про це повідомляє сайт виробника.

Комплекс крилатих ракет наземного базування «Нептун» із протикорабельною ракетою РК-360МЦ, бази для чотирьох складових якого постачає український виробник — завод «АвтоКрАЗ», оглянув і Президент України Володимир Зеленський. До складу комплексу входять чотири одиниці техніки: безпосередньо сам ракетний комплекс Нептун із пусковою установкою УСПУ-360 — на чотиривісному шасі КрАЗ-7634НЕ (8×8). А також транспортна та транспортно-заряджальна машини і рухомий командний пункт — на тривісному шасі КрАЗ-6322 (6×6).

Уже вдруге на цій традиційній виставці представлено нову бойову машину на базі КрАЗа — БМ-21УМ Берест. У якості бази обрано український КрАЗ із компонуванням «кабіна над двигуном». Новий бойовий спецавтомобіль дебютував на виставці «Зброя та безпека-2018». Повнопривідне шасі КрАЗ-5401НЕ (4×4) обладнане дворядною 4-дверною кабіною, що дозволяє зручно розмістити екіпаж і всю необхідну апаратуру управління вогнем. Широкопрофільні шини з централізованою системою підкачки дозволяють експлуатувати спецвиріб не тільки дорогами із різним покриттям, а й в умовах повного бездоріжжя. Автомобіль здатний розвивати швидкість понад 90 км/год, до того ж, він досить маневрений, завдяки безкапотному компонуванню.

Зацікавила учасників виставки, особливо представників компаній, котрі займаються створенням броньованої техніки, і рекламна пропозиція шасі КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4×4. Його переваги — збереження високої надійності, вантажопідйомності та прохідності при зменшених габаритних розмірах, що дозволяє забезпечити маневреність броньованої автотехніки.

Серед новинок на відкритому майданчику виставки «Зброя і безпека 2019» — інженерні автомобілі на шасі КрАЗ-6322 (6×6), що представлені Дрогобицьким автокрановим заводом. Це армійська версія 25-тонного автокрана КТА-25 на 25 т і екскаватор ЕОВ-4421 МУ.

Міжнародна виставка «Зброя та Безпека-2019» три дні, з 8 по 11 жовтня, вируватиме у столичному Міжнародному виставковому центрі. Цього року в головній збройній виставці України взяли участь понад 370 учасників, із них — 48 іноземних, із 16 країн.


Джерело АвтоКрАЗ
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти