В Україні будуть розбавляти автомобільне пальне

Уряд спільно з депутатами парламенту ініціювали законопроект, який зобов’яже додавати виробників до бензину не менш як 7% маси біопалива. Таким чином планують простимулювати українських аграріїв, які виробляють екологічну продукцію.

Про це повідомляє agropolit.com.

Про ініціативу розповів депутат Олег Семінський, автор законопроекту №7348 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку виробництва рідкого палива та біомаси».

Якщо імпортер імпортує 20 тонн бензину, то має туди додати 1 тонну 400 кг українського біоетанолу. Це не тільки приведе до розвитку виробництва, але і до припливу нових технологій у виробництво біоетанолу, освоєння потужностей непрацюючих спиртзаводів, які нині приносять збитки державі, тоді як могли б стати місцем для розвитку галузі у майбутньому. Це й енергетична безпека», – розповів Семінський.

Нагадаємо, раніше голова Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха розповідав, що українська біржа біопалива та біомаси у найближчі роки на 70% буде зосереджена на сировині аграрного походження.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти