«Євробляхам» дадуть шанс: як в Україні змінять податкові ставки на розмитнення

Стало відомо, що Кабінет міністрів готує законопроект, за яким розмитнення «євроблях» може істотно змінитися. Передбачається, що новий документ здатний створити прозорі і чіткі правила розмитнення автомобілів.

Прем’єр-міністр заявив, що на сьогоднішній день основним завданням є розробка та затвердження нової формули розмитнення ввезених автомобілів. Є, зокрема, пропозицію розділити всі «євробляхи» на дві категорії, до яких застосовуватимуться різні ставки розмитнення.

До першої категорії будуть віднесені старіші автомобілі, випущені до 2009 року і вже знаходяться на території України. До них пропонують застосувати єдину ставку розмитнення в 500 євро, що дозволить в найкоротші терміни легалізувати всі старі «євробляхи». До другої категорії віднесуть більш нові автомобілі.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій готовий розглянути пропозицію руху «Авто Євро Сила» щодо скасування коефіцієнта віку, який зараз застосовується у формулі розрахунку акцизного податку та впливає на вартість розмитнення «євроблях».

Глава Державної митної служби Максим Нефьодов обіцяє до кінця 2019 року розробити новий митний калькулятор для розрахунку платежів за імпортовані в Україну автомобілі. За словами Нефьодова, зараз вже ведуться переговори з сервісними центрами МВС по організації в кожній області спільного центру, де будуть одночасно перебувати всі служби.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти