В Україні створили унікальний пікап (фото)

Компанія «Будшляхмаш» разом із ПрАТ «Спецбудмаш» змонтували та відвантажили солерозкидальний автомобіль на базі пікапу Toyota Hilux на замовлення корпорації «Київавтодор».

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на прес-службу «Будшляхмаш».

В кузові пікапу змонтований солерозкидний бункер Saltdogg об’ємом 0,57 м3, ширина посипання регулюється від 1,5 м до 11 м.

Солерозкидачі компанії SaltDogg є повністю автономними розкидачами. Міцний корпус дозволяє використовувати розкидач з сіллю або сумішшю солі і піску. Комплект обладнання легко встановлюється на технологічні автомобілі, пікапи, самоскиди, платформи і вантажні автомобілі загального призначення, що робить їх ідеальними для торгових центрів, об’єднаних територіальних громад, лікарень і приватних підрядників.

Також спеціалістами ПрАТ «Спецбудмаш» на автомобіль був змонтований снігоочисний відвал SnowDogg MD75 шириною 2,28 м та висотою 61 см.

Управління відвалом здійснюється за допомогою зручного пульту управління, який знаходиться в середині автомобіля, що дозволяє керувати ним не покидаючи салон. Змінний кут відвалу дозволяє проводити прибирання снігу по ходу руху.

Додатково встановлено два ліхтарі для підсвітки ділянки дороги, що очищується.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти