В Україні розгоряється скандал навколо будівництва автомобільного моста

НАБУ просить Національне агентство з питань запобігання корупції перевірити мера Києва Віталія Кличка щодо конфлікту інтересів у питанні будівництва Шулявського шляхопроводу.

Про це йдеться у відповіді Національного антикорупційного бюро на звернення депутатів Київської міської ради щодо можливого вчинення корупційних злочинів під час будівництва Шулявського мосту, передає УНІАН.

«НАБУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання службовим становищем службовими особами КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва” під час будівництва Шулявського шляхопроводу, що спричинило тяжкі наслідки. (…) Крім того, на адресу НАЗК скеровано лист щодо прийняття рішення про наявність у діях Віталія Кличка конфлікту інтересів і вжиття заходів реагування в межах компетенції», – йдеться в листі НАБУ.

«Схоже не ми одні побачили, що зловживання службовим становищем при будівництві Шулявської розв’язки спричиню тяжкі наслідки. Це ще було до того, як Кличко додав півмільярда гривень генпідряднику Шулявки, бенефіціар якого взятий під варту, тому конфлікт інтересів отримує ще один епізод», – прокоментував відповідь НАБУ депутат Київської міської ради Ілля Сагайдак.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти