Українські чиновники не хочуть їздити на звичайних авто

Популяризація екологічно чистого транспорту в структурі автопарку країни сприятиме зменшенню викидів вуглецю, поліпшенню стану довкілля та підвищення енергетичної безпеки.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства енергетики та захисту довкілля.

«Поступове збільшення частки електромобілів в структурі автопарку країни сприятиме зменшенню викидів вуглецю, поліпшення стану довкілля та підвищення енергетичної безпеки України. Також це дозволить відмовитися від використання імпортованих енергоносіїв на користь виробленої всередині країни електроенергії», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що з цією метою, Кабінетом Міністрів України внесено зміни до двох постанов від 4 квітня 2001 року № 332 та від 26 грудня 2011 № 1399, які розширюють можливості використання електромобілів для державних органів, установ і організацій.

Повідомляється, що у кожного Міністерства відповідно до підзаконних нормативних актів є можливість придбати автомобілі в межах визначених сум і кількості. Для Міністерств – це максимум 1,2 млн, для ЦОВВ – 900 тис.грн. Але, існує обмеження щодо кількості, і для міністерств – це лише 1 машина.

Тому вирішено, що у випадку купівлі за кошти міністерства або відомства електрокару, що споживає значно менше палива, за відповідним дозволом Мінфіну, це обмеження може не застосовуватись.

Ці зміни також спрямовані на дотримання умов ратифікованої Верховною Радою України Паризької кліматичної угоди, яка укладена з метою міжнародної протидії глобальним змінам клімату.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти