Водійські посвідчення і адвокати: які зміни готує уряд для водіїв?

У п’ятницю, 15 листопада, Кабмін продовжив «оцифровувати» бюрократичні процедури та документи.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Урядовий портал.

Он-лайн можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою он-лайн процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року.

Зазначається, що Кабмін також схвалив проект закону, який спростить отримання безоплатної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян. По неї можна буде звертатися без довідки про доходи. Отримання цієї довідки займає багато часу і вимагає від людей значних зусиль. Проект закону буде невдовзі переданий до Верховної Ради.

Також вводиться процедура компенсації поштових витрат у судових справах для малозабезпечених. Вона дозволяє адвокатам отримати відшкодування поштових витрат у справах, де вони надають безоплатну юридичну допомогу малозабезпеченим та соціально незахищеним групам населення. Зокрема, держава буде відшкодовувати витрати на відправлення рекомендованих листів в апеляційних провадженнях, які раніше оплачували самі громадяни. Це покращить якість надання правової допомоги людям, які не можуть її оплатити.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти