Український автозавод пройшов державну перевірку: що буде далі?

Днями Державне підприємство «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» провів чергову перевірку та оцінку діючої на ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» системи управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 та підтвердження чинного сертифікату.

Про це повідомляє сайт виробника.

Повідомляється, що на Черкаському автоскладальному заводі «Богдан Моторс» проведено внутрішній аудит системи менеджменту якості. Його ціллю було підтвердити відповідність системи менеджменту якості нормам ДСТУ ISO 9001:2015 та результативність СМЯ на підприємстві.

«У підсумку проведеної перевірки 29 структурних підрозділів підприємства, було отримано висновок, що діюча на ДП «АСЗ №2» АТ «АК «Богдан Моторс» система менеджменту якості відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 та успішно пройшла перевірку», – йдеться у повідомленні.

Продукція черкаського заводу «Богдан Моторс» – вантажні автомобілі підвищеної прохідності «Богдан-63172» протягом виготовлення та постачання до Збройних сил України мали нижчу ціну у порівнянні з аналогічною технікою інших постачальників.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти