В Україні вводять тотальний контроль на дорогах

За українськими дорогами потрібно доглядати. Для цього в найближчі два роки на них буде встановлено 100 вагових комплексів для автоматичного зважування вантажних автомобілів під час руху.

Про це заявив під час робочої поїздки до Львова міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Дороги в Україні потрібно не тільки будувати, але й рятувати. Напередодні Кабмін призначив нового очільника Укртрансбезпеки Олександра Погорєлого, і я йому ставлю завдання – перезавантаження усіх територіальних органів Укртрансбезпеки, оголосити для цього відкриті прозорі конкурси, набрати нових професійних людей, а ми на урядовому рівні будемо забезпечувати необхідне фінансування, щоб ці органи ефективно співпрацювали з Укравтодором, щоб наші громадяни відчули європейську якість доріг», – зазначив міністр.

За його словами, зараз запущено пілотний проєкт по габаритно-ваговому контролю, який автоматично здійснюється під час руху вантажівок. За наступних два роки буде встановлено й функціонуватиме не менше ста таких комплексів. В першу чергу їх встановлять біля пунктів перетину кордону, біля портів, там, де є найбільше навантаження фур.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти