В МВС назвали вартість онлайн-відновлення водійського посвідчення

Міністерство внутрішніх справ незабаром представить сервіс, за допомогою якого можна буде замовити або відновити втрачене посвідчення водія в режимі онлайн.

Відповідне повідомлення розмістили на сайті відомства.

«Не потрібно буде нікуди ходити, все це можна буде зробити або з персонального комп’ютера, або зі смартфона. Це дійсно той сервіс, який показує зміни у взаємодії держави і громадянина», каже заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Він повідомив, що для того, аби замовити чи відновити посвідчення водія вам потрібно буде зробити декілька кліків на будь-якому гаджеті.

«Наприклад, ви втратили документи. Що потрібно зробити? Потрібно мати електронний засіб ідентифікації вас, як громадянина, який може бути співставленний з інформацією в реєстрах. Ви заходите в електронний кабінет водія, зазначаєте, що ви тратили посвідчення, надаєте скан-копію медичної довідки про те, що у вас немає протипоказань. Потім обираєте, де вам буде зручно забрати посвідчення водія, сплачуєте 201 гривню бланка і вам приходе повідомлення про те, що можете забрати його в будь-який зручний час», – сказав він.

Нагадаємо, в Україні введуть електронні посвідчення водія.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти