В Україні помітили автобус з нержавіючої сталі (фото)

Українські дороги буквально заполонили старі автобуси Mercedes-Benz. Однак не всі вони є колишніми вантажними фургонами. Днями в столиці був помічений автобус малого класу голландської марки VDL Kusters.

Мова йде про модель Picardie довжиною 8580 мм, що побудована на шасі Mercedes-Benz Vario 818D.

Відмінною особливістю автобуса VDL Kusters є не тільки його дизайн, але і силова структура кузова, виконана з нержавіючої сталі. Так що корозія цій моделі не страшна.

Салон, в залежності від планування, може вміщати 29 + 1 + 1 або 33 + 1 + 1 місць. Тут встановлені комфортабельні крісла Vogel Primus – з регульованою по куту нахилу спинкою і відкидними підлокітниками; крім того, крайні від проходу крісла можна зміщувати і в поперечному напрямку. Стандартно встановлюється кондиціонер, крім того є індивідуальні регульовані дефлектори над кріслами.

Якщо говорити про шасі Mercedes-Benz Vario 818D, то модель обладнується 4,2-літровим турбодизель ним двигуном OM 904 LA стандарту Євро 4, потужністю 177 к.с. Коробка передач – механічна, або автоматична. Автобус також оснащений пневматичною підвіскою і ретардером Telma.

Джерело Автоцентр
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти