«Це може бути що завгодно»: чому обмежили рух Кримським мостом

Юрист-міжнародник, колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін припустив, що обмеження автомобільного руху Кримським мостом може бути пов’язане з мінімізацією «об’єктивних ризиків».

«Це може бути що завгодно. Але багато дослідників, зокрема компетентних, казали про об’єктивні ризики, які виникають через будівництво цього мосту, пов’язані зі специфічними геологічними особливостями ґрунтів, самої Керченської протоки і особливостей течій», – сказав він у коментарі OBOZREVATEL.

Як констатував експерт, під час спорудження Кримського мосту окупаційною владою на догоду політичній складовій питання були проігноровані або просто не враховані реальні ризики.

«Подивимося, як розвиватимуться події. Єдине, що нам залишається – просто спостерігати і сподіватися, що ніхто з громадян України не постраждає, коли з цим об’єктом щось трапиться», – зауважив Бабін.

Водночас він відкинув версію про те, що цей захід може бути пов’язаний із перекиданням Росією на окупований півострів озброєння і військової техніки.

«Навряд чи для цього необхідно закривати міст. Військові питання Росія вирішуватиме найперше через залізничне сполучення цього мосту», – зауважив експерт.

Раніше експерти прогнозували, що Кримський міст може зруйнуватися в будь-який момент.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти