«Євробляхерам» порадили готуватися до нових штрафів

Активісти громадської організації «АвтоЄвроСила» розповіли, чого очікувати власникам авто на єврономерах у 2020 році.

«Єдина проблема, яка залишалася це штрафи від митників на кордоні, оскільки митники мають доступ до бази. До речі всі штрафи 170 тис грн, які були виписані впритул до 31 грудня 2019 сьогоднішнього дня будуть скасовані, як тільки президент підпише закон 2288 та він буде опублікований, але знову розпочнуться штрафи від митників на кордонах починаючи з 1 січня 2020 року, – повідомили в «АЄС».

За словами «бляхерів», цю проблему (штрафи на кордоні – ред.) можна вирішувати навіть без закону 2288, шляхом так званого «рятувального жилета» – це набір документів під розмитнення, який свідчить, що людина готова до розмитнення та чекає прийняття закону.

«Іншими словами десятки людей були захищені від штрафів 170 тис грн маючи на руках договір купівлі-продажу, документ що підтверджує зняття з обліку автомобіля, сертифікат відповідності та договір з брокером», – повідомили активісти.

Нагадаємо, днями в Україні почали спалювати авто на єврономерах на знак протесту проти штрафів та відсутності доступного розмитнення.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти