В Україні почали по-новому «здавати на права»

Від 24 грудня в усіх автомобілях, які використовуються для перевірки практичних навичок керування авто кандидатів у водії, будуть встановлені відеореєстратори , передає AUTO.RIA.com. Записуватиметься ситуація на дорозі та дії водія у салоні машини.

Зараз система запущена у тестовому режимі, під час якого кандидат має право відмовитись від увімкнення запису. А з наступного, 2020-го року, відеофіксація стає обов’язковою, а відмова від неї кандидата у водії стане офіційною підставою для недопуску до практичної частини іспитів.

Протягом 2019 року в Україні вперше посвідчення водія отримали загалом 409 729 кандидатів, відповідно, і наступного року це число навряд чи буде меншим. Тож, можливо, завдяки запровадженню відеофіксації екзаменів на дороги не виїжджатимуть новоспечені водії, які не змогли виконати всі вимоги щодо практики водіння. Адже записи зберігатимуться, тож «закриті очі» на якісь моменти може стати надто ризикованою справою, – насамперед для екзаменатора, відповідального за результати «практики».

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти