В Україні знайшли ідеальний 36-річний ВАЗ-2106 майже без пробігу (фото)

Блогер Roma Urraco показав ВАЗ-21063 1984 року випуску в кольорі «Охра»: седан 36 років пробув в «одних руках» і проїхав за цей час менше 23 тисяч км. Власник «Жигулів» – 86-річний учений із Західної України – дбайливо користувався машиною, тому «шістка» збереглася в бездоганному стані.

ВАЗ-21063 в комплектації Super Luxe був придбаний в лютому 1984 року в Луцьку. Власник даного авто займався обслуговуванням пасіки, тому в зимову пору і в дощову погоду на авто не їздив, а в міжсезоння зберігав «залізного коня» в гаражі.

На «шістці» встановлені радянські покришки ІМ-170, лакофарбове покриття перебуває майже у відмінному стані: є потертості в районі порогів і злегка зіпсовані електролітом праві двері спереду і крило. Залишилися зразки тюнінгу кінця 1980 року: захисні «окуляри» на фарах, катафоти на іклах заднього бампера і гумка «антистатіка».

Салон автомобіля зберігся в недоторканому вигляді завдяки саморобним чохлам та килимкам. Дверні карти через 36 років виглядають як нові. На машині ніколи не ставилася магнітола, на її місці знаходиться заводська заглушка.

Рушійною силою цього ВАЗ-21063 є бензиновий 1,3-літровий силовий агрегат потужністю 69 кінських сил. Трансмісія – 4-ступінчаста МКПП.

 

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти