Українці зробили рамну “Ниву” з ГБО

Українське ательє “Тюнінг Нива” на виставці “Рибальство. Полювання. Туризм” представило тюнінгований позашляховик ВАЗ-21213 “Нива” з ГБО. Тепер він може гідно конкурувати, наприклад, з Renault Duster.

За основу взяли “Ниву” 1994 року випуску. Всі лонжерони замінили на профільну трубу. В результаті вийшов практично класичний рамний позашляховик.

Автомобіль отримав посилений бампер, кузов оброблено спеціальним захисним покриттям, поставлені розширювачі під колісні арки, доопрацьовані редуктора, у салоні встановлені нові крісла, є камера заднього виду, а на даху – рейлінги.

Так як “Ниву” не можна запідозрити в економічності, то на неї встановили ГБО. Тепер витрати на паливі для неї помітно скоротилися. Вихлопна система змінилася, так як на тому місці, де глушник, тепер стоїть газовий балон. В принципі, на “Ниви” і раніше досить часто встановлювали ГБО, але досі вони не були рамними.

Під капотом розташовується 1,8 л двигун, який був серйозно модернізований.

Ательє “Тюнінг Нива”, як видно з його назви, спеціалізується на доопрацюванні російських позашляховиків “Нива”. Зараз хлопці з цього ательє роблять “Ниву”, в якій карбюраторний двигун 1,8 замінять на інжекторний. Може бути, вона теж отримає ГБО.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти