Як дізнатися справжній пробіг вживаного автомобіля: 5 надійних способів

Деякі автомобілісти при продажу своїх машин піддаються спокусі відмотати одометр, щоб отримати більше грошей.

Існують досить прості способи дізнатися справжній пробіг вживаного автомобіля, пише Depo.Закарпаття.

Документи
При покупці автомобіля насамперед треба перевірити його документи. Звичайно, документи теж підробляють, тому будьте готові і до такого розвитку ситуації. Якщо ж документів на автомобіль немає, то радимо вам добре подумати, перш ніж його купувати.

Зовнішній вигляд
Пам’ятайте, що зовні автомобіль повинен відповідати цифрам пробігу на одометрі. Салон теж повинен мати вигляд відповідний до заявленого пробігу. Якщо салон потертий, а на одометрі не такий вже і великий пробіг, то задумайтеся над причиною цієї різниці. Повинно насторожити вас і занадто ідеальний стан лакофарбового покриття, сидінь, керма, і ін. Це явна ознака, що їх фарбували або міняли.

Перевірка історії автомобіля
В Україні з 2018 року працює спеціальний електронний кабінет водія, де можна перевірити по VIN-коду історію будь-якого автомобіля. Взагалі, інформацію по машинах можна отримати з різних джерел.

Перевірка даних одометра
Якщо цифри на одометрі не дуже рівні, то це може свідчити, що його відмотували. Уважно придивіться до панелі приладів, можливо, ви помітите сліди, що його знімали. Електронний одометр перевіряється спеціальною програмою. Зараз є кілька додатків для смартфона, які виявляють маніпуляції з цифровим одометром. Інформація про пробіг міститься в модулі пам’яті.

Відвідати сервіс
Точно дізнатися про те, відмотували чи одометр чи ні можна на сервісі зі спеціальним діагностичним обладнанням. Таке обладнання не обдуриш.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти