Юристи радять водіям при отриманні “листа щастя” звертатися до суду

Система автофіксації порушень ПДР, чиє введення анонсував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, може призвести до великої кількості проблемних ситуацій. Таку думку висловив юрист Богдан Глядик.

Богдан Глядик звернув увагу на те, що при автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху квитанції про штраф отримуватимуть власники автомобілів, а не люди, які безпосередньо перебували за кермом.

Зрозуміло, що ні в чому не винні власники автомобілів, які отримають “листи щастя”, будуть звертатися в суди. І суди стануть на їх бік. В результаті правоохоронцям доведеться шукати людей, які знаходилися за кермом автомобіля, який порушив ПДР. А цей процес може бути тривалим. Він потребує значних зусиль з боку правоохоронців.

До Богдана Глядика повинна прислухатися поліція. Потрібно вже зараз передбачити проблеми, які можуть виникнути з поверненням “листів щастя” водіям, які порушили ПДР.

Система автоматичної фіксації порушень ПДР в Україні запрацює в наступному місяці – у квітні. Спочатку в тестовому режимі, тобто без штрафів. До кінця року почнеться повноцінна робота системи – зі штрафами і “листами щастя”.

Джерело today.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти