У Мережі показали новий “Запорожець” на базі Lada

Запорізький автозавод з кінця 2019 року в тестовому режимі випускає автомобілі Lada, в тому числі і Lada Vesta. У Мережі показали, яким може бути нове українське купе, якщо його зробити на базі Vesta та ЗАЗ-968.

За основу для цього рендерного зображення новітнього українського купе взяли класичний “вухатий” “Запорожець”. Він отримав похилий дах, знижений дорожній просвіт, хромовані “Х-елементи”, як у Lada Vesta.

В цілому кузов став більш сучасним, але при цьому він зберіг ретро-стиль. Виглядає сучасний “Запорожець” з елементами Lada Vesta на наш погляд дуже красиво. Він нагадує нам американські маслкари. Якщо ЗАЗ знову почне серійно випускати автомобілі, то таке купе могло б стати окрасою його модельної лінійки.

Нагадаємо, що з кінця 2019 року компанія Renault проводить аудит ЗАЗу. В його рамках робиться тестова збірка декількох моделей бренду Lada (ці автомобілі можна купити в українських дилерів). Якщо французький автогігант вирішить співпрацювати з Запорізьким автозаводом, – це буде великий успіх українського автопрому.

Джерело today
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти