Для водіїв і не тільки: на кордоні з Україною створено місця для карантину

У трьох прикордонних пунктах пропуску в Люблінському воєводстві на кордоні з Україною визначені спеціальні місця для можливого карантину, передає mind.ua з посиланням на Польське радіо.

У прикордонних пунктах пропуску з Україною та Білоруссю визначені спеціальні місця для карантину. Вони будуть працювати неподалік шести автомобільних прикордонних переходів у населених пунктах: Долгобичів, Зосин, Дорогуськ (на кордоні з Україною), Славатиче, Тересполь і Кукурикі (на кордоні з Білоруссю), повідомив воєвода Лєх Справка.

«Ідея полягає в тому, щоб забезпечити додатковий простір у гіпотетичній ситуації, наприклад, коли пасажирам автобусу необхідно пройти карантин. У такому місці вони можуть, наприклад, випити чаю у відповідних умовах та за порівняно короткий час. Це дозволить забезпечити місця для проходження 14-денного карантину у «прийнятних» житлових умовах», – сказав Лєх Справка.

Воєвода наголосив, що такі місця мають бути визначені поблизу прикордонних пунктів пропуску, а не безпосередньо на переходах. Він додав, що воєводство створило спеціальні групи, котрі перевіряють, чи у всіх староствах оновлюють кризові плани та процедури на випадок оголошення стану епідемії.

Зі свого боку Україна закриє частину прикордонних пунктів пропуску, аби запобігти поширенню коронавірусу, повідомив український уряд. З 219 переходів працювати буде тільки 49, інші будуть закриті для перевезення осіб і транспортних засобів. Поки що не уточнюється, які саме з пунктів пропуску будуть закриті. Між Україною та Польщею зараз працює 8 автомобільних прикордонних пунктів пропуску.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти