Поліція посилює контроль за водіями під час карантину: кого перевірятимуть

В містах України створено спеціальні мобільні групи для перевірки послуг із пасажирських перевезень, на решті території України контролювати роботу перевізників будуть співробітники патрульної поліції, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

«Тимчасові обмеження триватимуть до 3 квітня і проводяться виключно для того, аби попередити поширення небезпечної недуги. Поліцейські контролюватимуть виконання цих норм. При цьому наголошую: наше основне завдання – роз’яснити людям необхідність чіткого дотримання запроваджених алгоритмів. Ми працюватимемо не для того, щоби покарати, а для того – щоби попередити. Однак у випадку виявлення порушень діятимемо, як того вимагає закон», – наводить слова Клименка прес-центр Нацполіції.

Зазначається, що поліція здійснюватиме інформаційну роботу й закликав керівників профільних підприємств і підприємців, що надають послуги пасажирських перевезень, із розумінням поставитися до тимчасових заборон.

Клименко повідомив, що з 18 березня на всій території України заборонено регулярні й нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні.

Крім того, в трамваях, тролейбусах та автомобільному транспорті й в автобусах, що виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах, дозволено одночасно перевозити лише до десяти пасажирів. Поширюється заборона до окремого рішення і на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти