Як користуватися автомобілем під час карантину

Особистий автомобіль не рятує від небезпеки зараження на 100%. Ситуація ускладнюється тим, що вірус може жити на поверхнях до декількох днів.

На час карантину особистий автомобіль став для багатьох єдиним засобом пересування. Однак зробивши вибір на його користь, варто дотримуватися деяких запобіжних заходів. Про це пише mmr.

В першу чергу експерти рекомендують звернути увагу на дверні ручки. Часто за них хапаються інші люди. Їх слід обробляти антисептиком з особливою ретельністю. Перед тим же, як сісти в машину, вони пропонують дотримуватися певних алгоритмів:

  • відкрити двері;
  • продезінфікувати руки спиртовим антисептиком після контакту з ручкою.

Застосовувати правило слід не тільки водію, але і пасажирам.

Що стосується автомобіля, експерти радять звернути увагу на рекомендації ВООЗ і Центру контролю захворювань США. Так, коронавірус вбивають:

  • вода і мило;
  • побутові відбілювачі;
  • спиртовмісні розчини з часткою спирту вище 70%.

У салоні автомобіля не можна використовувати відбілювачі – вони здатні пошкодити будь-який матеріал в оббивці і пошкодити пластик. Мильним розчином можна обробити тканинний або шкіряний салон, але тканині потрібно буде дати висохнути, тому краще робити це ввечері. Спиртовим антисептиком можна обробити всі пластикові деталі салону, приділивши особливу увагу тим місцям, яких ви найчастіше торкаєтеся”, – радять експерти.

Частота обробки автомобіля залежить від того, як часто ви ним користуєтеся.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти