В Україні може знизитися вартість реєстрації ГБО

В Україні через деякий час може знизитися вартість реєстрації автомобілів з ГБО. Справа в тому, що на сайті Президента України зареєстрували петицію, в якій гаранта української конституції просять знизити ціни на цю послугу.

З 1 січня 2020 року в Україні в кілька разів збільшилася вартість реєстрації автомобілів з газоболонним обладнанням. Зараз автомобіліст, який переведе свою машину на газ, повинен заплатити за реєстрацію до 3000 грн. І це не враховуючи вартості самого устаткування та його встановлення. Раніше така послуга коштувала всього 500 грн і була “по кишені” всім бажаючим.

В результаті, у 2020 року кількість реєстрацій ГБО помітно скоротилося. Так, наприклад, якщо до 2019 року щомісяця в середньому 11 500 легкових автомобілів отримували сертифікат з “вписаним газом”, то в січні 2020 року – лише 1 259 машин. Різниця величезна.

Петиція просить президента України повернути старі ціни на реєстрацію газобалонного обладнання. На даний момент її вже підписали 6 370 чоловік. Для того, щоб петицію розглянули, її повинні підписати 25 000 чоловік.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти