Що робити під час карантину з нерозмитненими “євробляхами”

Під час карантину, який введений в Україні до 24 квітня, українська митниця не буде штрафувати власників “євроблях” за порушення митних правил. Але для цього “євробляхери” повинні подати відповідну заяву в митну службу.

В заяві потрібно вказати свої ПІБ, реєстраційний номер автомобіля, дату тимчасового ввезення, митний пост (через який ввезено автомобіль), підставу для продовження терміну тимчасового ввезення, а також свій e-mail (або поштову адресу) і свій номер телефону.

Разом із заявою подається скан-копія реєстраційних документів на машину і скан-копія паспортних документів, на підставі яких здійснювалися митні формальності по ввезенному авто.

Таким чином, у “євробляхеров” є законна підстава уникнути величезного штрафу. Правда, поки триває карантин. Зверніть увагу, що таку заяву потрібно подавати до того, як настане дата зворотного вивезення. Інакше штрафу не уникнути.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року почали діяти “драконівські” штрафи за “євробляху”, яка перебуває в Україні з порушенням митних правил. Максимальна сума штрафу – 170 000 грн.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти