Названо найпопулярніші серед українців автомобілі з пробігом

У березні на українську реєстрацію отримали 18,6 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону, повідомляє Укравтопром.

У порівнянні з березневим результатом минулого року кількість реєстрацій таких машин впала на 61 відсоток. Така ситуація була викликана тим, що останні два тижні місяця Сервісні центри МВС в умовах карантину перестали надавати послуги з реєстрації не нових авто.

Але навіть незважаючи на це, імпортний секонд-хенд продовжує займати домінуюче становище на первинному ринку легкових авто. Так в березні з 24,8 тис. легкових автомобілів, вперше поставлених на облік в Україні, новою була тільки кожна четверта машина. В результаті, поповнення легкового автопарку країни минулого місяця на 75% складалося з розмитнених авто з пробігом.

Найпопулярнішим старим автомобілем місяця залишається Volkswagen Passat. У березні 2020 року українці привезли і встигли зареєструвати 1099 старих Пасатів.

Другим, з невеликим відставанням від лідера, став Renault Megane, минулого місяця на українські номери перейшли 1084 авто цієї моделі.

На третьому місці Skoda Octavia з результатом – 982 розмитнених і зареєстрованих авто.

Продовжує список Volkswagen Golf, власниками цієї моделі стали 861 українець.

Замикає п’ятірку лідерів – Ford Focus з результатом 695 березневих реєстрацій.

Всього за підсумками першого кварталу 2020 року українську прописку отримали 79,5 тис. ввезених з інших країн вживаних легкових автомобілів, що майже на 57% менше, ніж роком раніше. Але, незважаючи на це, їх частка на первинному ринку склала 80 відсотків.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти