Автомобільний газ може подорожчати

Вартість оптових партій зрідженого газу в Україні, досягла 9500 грн/т, це означає що газ для авто може подорожчати.

Керівник “Західекотопа” Віталій Соколов відзначає, що ціна вже намацала дно і на наступному тижні можливий відскік. “Нафта вже подорожчала, значить котирування скоро відреагують. На цих новинах падіння в опті як мінімум припиниться, а слідом можливе зростання”, – вважає трейдер.

З ним погоджується Владислав Колодяжний, голова GT Group. “Імпортний паритет при поставках на умови FOT ДПС в Східній Україні при поточних котируваннях становить приблизно 9000 грн. У цих же цінах пройшли і останні українські аукціони. При такій оптовій ціні варто очікувати еквівалент в роздробі в діапазоні приблизно 8-9,5 грн/л в різних сегментах. Теж очікуємо відскоку цін, скорегувати цей тренд може тільки ще більш серйозна стагнація на тлі жорсткості карантинних заходів”, – зазначив В. Колодяжний.

За даними моніторингу “Консалтингової групи А-95”, за станом на 3 квітня середня роздрібна ціна в Україні становила 10,45 грн/л. Окремі мережі – Glusco, Avantage – опустили вартість на стелі до 9,45 грн/л.

Нагадаємо, що вартість газу на східному кордоні України зменшилася на початку квітня до $ 115/т. При цьому, тариф на транспортування ЗВГ з виробництва “Тенгизшевройл” до українського кордону становить близько $150/т.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти