Поліцейські пояснили чи потрібно бути в масці у приватному авто

Поліцейські зазначили що обов’язково слід одягати маску для спілкування з патрульними якщо вас зупинили.

В Патрульній поліції роз’яснили правила носіння захисної маски в приватному автомобілі та уточнили інформацію про допустиму кількість пасажирів.

Про це розповів Auto.ria прессекретар патрульної поліції Києва Роман Мартинюк.

«Особистий автомобіль не є громадським місцем, тому в своїй машині можна їхати без маски. Патрульні не мають права зупиняти автомобіль з цієї причини. Також водій особистого транспорту може перевозити будь-яку кількість пасажирів, що не перевищує дозволеної (для легкового авто – 3-4 людини плюс водій). Але виключно в тому випадку, якщо водій не працює в режимі таксі і не здійснює регулярних або нерегулярних перевезень», – сказав Роман Мартинюк.

З усім тим важливо розуміти, що цим правом слід користуватися відповідально: у поліції все ж рекомендують надягати маску, а також не забувати про використання антисептиків заради безпеки — власної та своїх пасажирів.

«В громадському ж транспорті діє правило заповнення не більше 50% сидячих місць, а в автомобілях таксі — не більше двох пасажирів, окрім водія. У таких випадках носіння маски обов’язково. Не слід уникати цієї міри і в особистому авто, якщо водій перевозить пасажирів, які не проживають з ним разом — друзів, знайомих, сусідів тощо. Крім того, обов’язково надягати маску слід і для спілкування з патрульними у разі зупинки авто», – розповів Роман Мартинюк.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти