УкрАВТО стала найпривабливішим працедавцем в автомобільній галузі України

Одна з найкрупніших та найдосвідченіших компаній в автомобільній промисловості в Україні, Українська Автомобільна Корпорація, визнана найпривабливішим роботодавцем в галузі.

Згідно результатів спільного дослідження, яке провели міжнародна компанія ANCOR і корпорація Randstad, Корпорація УкрАВТО, за думкою респондентів, найпривабливіше місце для працевлаштування в Україні, передає прес-служба компанії.

Корпорація УкрАВТО, за думкою більшості респондентів, які взяли участь в опитуванні, найчастіше звучала у відповідях, де б вони хотіли працювати, якщо йдеться про автомобілебудівну галузь. Для опитування було залучено пул респондентів за характеристиками статі, віку, рівня освіти і географічної представленості, як працевлаштовані, так і українці, які зараз знаходяться в процесі пошуку роботи, представники різних галузей і посад у віці від 18 до 65 років. Такий підхід дозволив отримати репрезентативні результати, які дійсно є показовими для оцінки привабливості тої чи іншої компанії на ринку праці.

Оцінка привабливості, що проводилась за багатьма параметрами, також включала аналіз трендів, які характерні для різних вікових категорій. Більше того, учасники опитування оцінювали компанії зі списку 150 найбільших роботодавців, де такими важливими критеріями були фінансова платоспроможність, застосування найпередовіших технологій, хороша репутація, гарантії зайнятості, кар’єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива заробітна плата і соціальний пакет.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти