Renault планує відмовитися від однієї з найвідоміших своїх моделей

Автомобільна промисловість давно вступила на шлях оптимізації. Компанії скорочують різноманітність модельних лінійок. Близько десятиліття тому стали пропадати тридверні хетчбеки (досить згадати Ford Focus 3, прикладом якого пішли Volkswagen Golf, Audi A3 і багато інших). Потім настала черга потужних версій на кшталт Ford Focus RS. А незабаром виробники почнуть відмовлятися навіть від деяких масових моделей. Однією з перших жертв може стати Renault Megane.

Megane є однією з основних моделей компанії з моменту появи в 1995 році. Він являє Renault в масовому гольф-класі, який вважається найбільш популярний в Європі.

Як розповів британському виданню AutoExpress шеф-дизайнер Renault Лоренс ван ден Акер (Laurens van den Acker), Megane зіткнувся відразу з двома проблемами. З одного боку, на нього тисне те, що падає попит на машини гольф-класу, з іншого — що ростуть витрати компаній на розробку електромобілів.

«Неминуче, як тільки ми почнемо додавати ряд електромобілів в нашу лінійку, деяким іншим транспортним засобам доведеться потіснитися, тому що ми просто не можемо дозволити собі розробляти все це одночасно, — заявив ван Ден Акер. – Megane відноситься до сегмента, який знаходиться під дедалі більшим тиском. Ви повинні інвестувати свої гроші в найбільш перспективний напрямок».

Продажі Renault Megane падають з 2010 року, коли в Європі розійшлося 465732 машини цієї серії. За десятиліття обсяг збуту впав більш ніж удвічі: в 2019-му було продано 209 845 автомобілів.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти