Водіям розповіли, як перевірити наявність штрафів за перевищення швидкості

Уже з 1 травня 2020 року в Україні почне діяти система автоматичної відеофіксації дорожніх порушень. Спеціальні камери будуть фіксувати в тому числі і перевищення швидкості, а потім водії-порушники будуть отримувати «листи щастя» зі штрафами.

Про це пише НВ.

Завдяки новому сайту МВС (або електронному кабінету водія ведучому в ту ж систему) можна самостійно перевірити, чи є у вас зафіксовані порушення.

Увійшовши на сайт (це легко зробити за допомогою BankID або MobileID) можна побачити всі транспортні засоби, які зареєстровані на вас, а також своє водійське посвідчення.

Нижче будуть вказані всі штрафи, які виписані на ваші транспортні засоби.

Сайт підключений до бази даних МВС, так що можна дізнатися конкретну дату і точний час реєстрації штрафу, а також його розмір.

Багато водіїв побоювалися, що в Кодекс України про адміністративні правопорушення внесли зміни і порушення швидкісного режиму. І буде зменшено «вікно» допустимого перевищення встановленої швидкості.

Однак, станом на поточний момент, на сайті МВС України міститься документ, в якому зазначено, що камери фіксуватимуть порушення швидкісного режиму в місті від 73 км/год (50 км/год — обмеження + 20 км/год «вікно» перевищення + 3 км/год похибка роботи приладу).

На дорогах, де в «літній» час обмеження швидкості 80 км/год, камери фіксуватимуть перевищення від 103 км/год.

На трасах, де звичайне обмеження швидкості складає 110 км/год штрафувати будуть тих, хто рухається зі швидкістю 133 км/год і більше.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти